O nas

Galeria ArtEden.pl oraz Ramy.ArtEden.pl to nowatorska galeria fotoobrazów, plakatów i reprodukcji oraz sklep z ofertą listew ramiarskich.

 

Ramy.ArtEden.pl

Ramy

W sklepie https://Ramy.ArtEden.pl oddajemy do dyspozycji Państwa katalog ram obrazowych.
Układ kategorii w sklepie umożliwia Państwu szybki dobór ram w zależności od potrzeb. Mogą Państwo wybrać ramę o określonej szerokości, wysokości, głębokości felca ,koloru i typu.
Sklep oferuje Państwu samodzielną możliwość oprawy pracy. Jest najtańszą formą zakupu listew ramiarskich. W ofercie posiadamy ponad 600 wzorów profili ramiarskich. W sklepie w chwili obecnej zaprezentowano około 50% oferty. Jeżeli chcesz samodzielnie oprawić obraz, lustro, zdjęcie, plakat, grafikę czy reprodukcję możecie Państwo skorzystać z tańszej opcji zakupu profili dociętych na wymiar lub zakupu listew bez docinania o długości 300cm. Potrafimy oprawić wszystko. W ofercie posiadamy również ramy owalne i okrągłe.
Wszystkie profile ramiarskie importujemy z Europy zachodniej. Głównym asortymentem są listwy importowane z Włoch . W ofercie znajdziecie też Państwo hiszpańskie ramy obrazowe.
Opraw obraz u nas bez wychodzenia z domu!


Kartony Passe-partout

Oferta zawiera prawie 140 kartonów Passe=partout uznanej w Europie holenderskiej fabryki Moorman z ponad 100-letnią tradycją

Papiery podzielono na dwie kategorie główne:

 • według typu oraz
 • według koloru.

Papiery charakteryzują się:

 • różnorodnymi fakturami powierzchni (gładka,płótno,linie)
 • różnymi przekrojami
 • różnym wykończeniem powierzchni (standardowe,welurowe, pokryte tkaniną)

Slipy ramiarskie

Stosunkowo rzadko używane w Polsce. Slipy stosuje się do podkreślenia pracy , nadanie głębi obrazom i oddzielenia passe-partout od właściwej ekspozycji. W ofercie dostępnych jest kilkanaście wzorów:

 • plastikowych oraz bardziej ekskluzywnych
 • drewnianych

Krosna malarskie

W stałej ofercie posiadamy bardzo dobrej jakości polskie krosna sosnowe w dwóch wymiarach :

 • standardowe   o przekroju 45 mm [szerokość] x 20 mm [głębokość] oraz
 • galeryjne [3D] o przekroju 30 mm [szerokość] x 42 mm [głębokość] 

Nasze krosna wyróżniają się ciasnymi łączeniami (krosno nie lata) co wymaga utrzymania reżimu produkcji. 80% produkcji jest przeznaczona na eksport.

Galeria ArtEden.pl

Nasza galeria oferuje reprodukcje na płótnie sławnych malarzy od epoki renesansu do modernizmu. Znajdziesz tu przeszło cztery tysiące prac min. Rembrandta,Vermeera, Turnera, Moneta, Grisa czy Klimta.
W galerii polecamy również nowoczesne fotoobrazy z 11 milionowego banku zdjęć serwisu zdjęciowego Fotolia . W banku zdjęć znajdują się popularne motywy np. koni, kwiatów czy krajobrazy, miasta, mosty, abstrakcje i inne.
Możesz też wydrukować obraz na płótnie z własnego zdjęcia.


Do dyspozycji klienta oddajemy unikalny konfigurator obrazów. Użytkownik wybiera szablon, rozmiar obrazu, ustala jego pozycję i wybiera podstawowe efekty. Do wyboru są duże obrazy XXL, dyptyki, tryptyki czy poliptyki. Wybierając wielkoformatowe, duże wydruki na płótnie należy pamiętać o rozdzielczości zdjęć cyfrowych Duże obrazy na ścianę muszą posiadać zdjęcie cyfrowe wysokiej jakości. Konfigurator obrazów sam ocenia jakość wybranego zdjęcia poprzez system różnokolorowych chorągiewek.

Wszystkie wydrukowane prace możemy oprawić w konfiguratorze ram. Możesz tutaj wybrać ramy do obrazów , ramy do zdjęć i ramy do fotoobrazów. Oprawa obrazów jest wykonywana z najwyższą starannością. W bazie ram dostępnych jest przeszło 400 wzorów i ponad 100 kolorów passeportout. Konfigurator ram dobiera nie tylko ramy obrazowe i passeportout. Możesz dobrać również plecy i fronty.

Wydruki na płótnie, plakaty na róznych papierach oraz fototapety - art obrazy na ścianę - realizujemy w technice Giclee na ploterze pigmentowym Epson Stylus Pro 9900. Wydruki wykonywane są z najwyższą starannością. Do nosników używamy profili ICC. Na indywidualne życzenie możemy też wykonać wydruki wielkoformatowe zgodnie z technologią Epson Digigraphie

Głównymi odbiorcami naszych produktów są duże aglomeracje miejskie takie jak : Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Ĺódź, Gdańsk, Wrocław.

Profil działalności Ramy ArtEden:

 • Drewniane ramy do obrazów
 • Drewniane ramy do luster
 • Ramy aluminiowe
 • Kartony Passe-partout
 • Slipy ramiarskie
 • Krosna malarskie
 • Oprawa obrazów
 • Szablony malarskie

Śledź nas na Facebooku

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć