Kategorie

O firmie

Galeria ArtEden.pl oraz Ramy.ArtEden.pl to nowatorska galeria fotoobrazów, plakatów i reprodukcji oraz sklep z ofertą listew ramiarskich.

 

Ramy.ArtEden.pl

W sklepie www.Ramy.ArtEden.pl oddajemy do dyspozycji Państwa katalog ram obrazowych.
Układ kategorii w sklepie umożliwia Państwu szybki dobór ram w zależności od potrzeb. Mogą Państwo wybrać ramę o określonej szerokości i wysokości, dobrać kolor ramy lub wybrać ramę według określonego typu.
Sklep oferuje Państwu samodzielną możliwość oprawy pracy. Jest najtańszą formą zakupu listew ramiarskich. W ofercie posiadamy ponad 600 wzorów profili ramiarskich. W sklepie w chwili obecnej zaprezentowano około 50% oferty. Jeżeli chcesz samodzielnie oprawić obraz, lustro, zdjęcie, plakat, grafikę czy reprodukcję możecie Państwo skorzystać z tańszej opcji zakupu profili dociętych na wymiar lub zakupu listew bez docinania o długości 300cm. Potrafimy oprawić wszystko. W ofercie posiadamy również ramy owalne i okrągłe.
Wszystkie profile ramiarskie importujemy z Europy zachodniej. Głównym asortymentem są listwy importowane z Włoch . W ofercie znajdziecie też Państwo hiszpańskie ramy obrazowe.
Opraw obraz u nas bez wychodzenia z domu!

Galeria ArtEden.pl

Nasza galeria oferuje reprodukcje na płótnie sławnych malarzy od epoki renesansu do modernizmu. Znajdziesz tu przeszło cztery tysiące prac min. Rembrandta,Vermeera, Turnera, Moneta, Grisa czy Klimta.
W galerii polecamy również nowoczesne fotoobrazy z 11 milionowego banku zdjęć serwisu zdjęciowego Fotolia . W banku zdjęć znajdują się popularne motywy np. koni, kwiatów czy krajobrazy, miasta, mosty, abstrakcje i inne.
Możesz też wydrukować obraz na płótnie z własnego zdjęcia.

W sklepie www.Ramy.ArtEden.plpolecamy również duży asortyment ram do obrazów, luster, plakatów i reprodukcji


Do dyspozycji klienta oddajemy unikalny konfigurator obrazów. Użytkownik wybiera szablon, rozmiar obrazu, ustala jego pozycję i wybiera podstawowe efekty. Do wyboru są duże obrazy XXL, dyptyki, tryptyki czy poliptyki. Wybierając wielkoformatowe, duże wydruki na płótnie należy pamiętać o rozdzielczości zdjęć cyfrowych Duże obrazy na ścianę muszą posiadać zdjęcie cyfrowe wysokiej jakości. Konfigurator obrazów sam ocenia jakość wybranego zdjęcia poprzez system różnokolorowych chorągiewek.

Wszystkie wydrukowane prace możemy oprawić w konfiguratorze ram. Możesz tutaj wybrać ramy do obrazów , ramy do zdjęć i ramy do fotoobrazów. Oprawa obrazów jest wykonywana z najwyższą starannością. W bazie ram dostępnych jest przeszło 400 wzorów i ponad 100 kolorów passeportout. Konfigurator ram dobiera nie tylko ramy obrazowe i passeportout. Możesz dobrać również plecy i fronty.

Wydruki na płótnie, plakaty na róznych papierach oraz fototapety - art obrazy na ścianę - realizujemy w technice Giclee na ploterze pigmentowym Epson Stylus Pro 9900. Wydruki wykonywane są z najwyższą starannością. Do nosników używamy profili ICC. Na indywidualne życzenie możemy też wykonać wydruki wielkoformatowe zgodnie z technologią Epson Digigraphie

Głównymi odbiorcami naszych produktów są duże aglomeracje miejskie takie jak : Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Wrocław.Profil działalności:

 • Wydruki wielkoformatowe giclée;
 • Oprawa obrazów;
 • Reprodukcje na płótnie;
 • Foto-obrazy ;
 • Baza 10 milionów zdjęć Fotolia;
 • Szablony malarskie;
 • Nalepki dekoracyjne;
 • Fototapety;
 • Litery i grafika na folii.

Dane teleadresowe:

 • BestComp Mariusz Kaźmierski
  Dachowa,ul. Rumiankowa 5
  62-023 Gądki / k. Poznania
  13 km - 12 minut od Ronda Rataje
 • tel. 509-400-327
 • e-mail: sklep@arteden.pl

   

 • NIP: 7821397893;
 • Konto ING Bank Śląski:
  44 1050 1520 1000 0090 4925 7687